Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Zanetti Parmigiano Reggiano D. O. P.

150 g
119,90 Kč 799,33 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Král sýrů, jak je parmezán označován, se rodí v jednom z nejstarobylejších italských měst v Parmě.

Parmezán zraje většinou dva roky, aby dosáhl své kvality a chuťové vyváženosti. Po dobu zrání se uchovává v tzv. sýrových bankách. Parmezán z oblasti Parmy má opravdu vynikající nutriční vlastnosti. Obsahuje nejvíce proteinu a nejméně tuků a cholesterolu a je nejsnadněji stravitelný díky tomu, že obsahuje volné aminokyseliny. Aroma parmezánu je plné výrazných rozinek. Chuť je nádherně plná a ovocná se slaným nádechem.

Použití

Sýr je vhodný do teplé kuchyně, přidává se do polévek, na těstoviny a vaření. Výborný je jako dezert. Podáváme s fíky, nebo hruškami. Doporučené nápoje - červené víno (Lambrusco). 

O výrobci

Italská společnost Zanetti SpA je předním výrobcem a obchodníkem s tradičními italskými sýry, a současně firmou č. 1 ve vývozu sýrů Grana Padano a Parmigiano Reggiano, díky nimž byla jako první oceňovaná na zahraničním trhu. Rodinnou tradici odstartoval před více než sto lety Guido Zanetti, který společnost založil na přelomu století.

Skladování

Uchovejte při teplotě +2 °C až +8°C. 

Výrobce

Zanetti S.p.A.
3 Via della Madonna
24040 Lallio BG
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 72 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Jedlá sůl
Mlékárenské kultury

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1633 kJ/392 kcal
Tuky28 g
z toho nasycené mastné kyseliny19 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny33 g
Sůl1.6 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.