Zanetti Parmigiano Reggiano D. O. P.

150 g
119,90 Kč 799,33 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Král sýrů, jak je parmezán označován, se rodí v jednom z nejstarobylejších italských měst v Parmě. Parmezán zraje většinou dva roky, aby dosáhl své kvality a chuťové vyváženosti. Po dobu zrání se uchovává v tzv. sýrových bankách. Parmezán z oblasti Parmy má opravdu vynikající nutriční vlastnosti. Obsahuje nejvíce proteinu a nejméně tuků a cholesterolu a je nejsnadněji stravitelný díky tomu, že obsahuje volné aminokyseliny. Aroma parmezánu je plné výrazných rozinek. Chuť je nádherně plná a ovocná se slaným nádechem. Sýr je vhodný do teplé kuchyně, přidává se do polévek, na těstoviny a vaření. Výborný je jako dezert. Podáváme s fíky, nebo hruškami. Doporučené nápoje - červené víno (Lambrusco).

Skladování: uchovejte při teplotě +2 °C až +8°C.

Výrobce: Zanetti

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 74 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Mléko, jedlá sůl, mlékárenské kultury.

Alergeny: 7 - mléko.

Výživové údaje: energie 1633kJ/ 392 kcal, tuky 28g, z toho nasycené mastné kyseliny 19g, sacharidy 0g, z toho cukry 0g, bílkoviny 33g, sůl 1,6g.