Slide 1 of 3

Kendamil Pokračovací mléko 2

0,9 kg
389,90 Kč 433,22 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Nakrm dítě, zachraň strom

Hodně mlíček obsahuje palmový olej, tady nenajdete ani kapku. Zato plno živin z plnotučného mléka od kraviček žijících v panenské krajině národního parku.

Dopřejte Vašemu dítku to nejlepší s pokračovacím mlékem od Kendamilu! Mléko je vhodné pro batolata ve věku 6 až 12 měsíců.

Proč zvolit mléko Kendamil?

Kendamilová řada kojeneckých, pokračovacích a batolecích receptur se nejvíce přibližují mateřskému mléku. Mléka mají přirozenější a sladší chuť a jsou vyráběny podle tradičních receptur, mimo to obsahují méně přísad a rostlinných olejů. Kojenecké mléko Kendamil je připraveno s vitamíny a minerály a obsahuje rovnováhu přírodní syrovátkové a kaseinové bílkoviny. Plnotučné mléko je vhodnější pro zažívací potíže.
 


Použití

Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu 30 minut. Nalijte požadované množství vody do sterilizované láhve. Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte zarovnaný počet odměrek do láhve s vodou. Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil. Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití (běžná teplota je 37 stupňů). Vždy před podávání nejdříve zkontrolujte teplotu tekutiny na vašem zápěstí.

O výrobci

Společnost Kendal Nutricare je rodinnou společností, která vznikla již v roce 1962. Vývoj mléka prochází vyzkoušenými postupy obohacenými o nové metody, ty činí mléko Kendamil tak výjimečným. Všechna mléka Kendamil nosí označení Red tractor. Red tractor je certifikát udělovaný výhradně farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin, které byly vypěstovány ve Velké Británii.

light logo

Skladování

Skladujte v suchu. Po otevření spotřebuje do 4 týdnů.

Výrobce

Kendal Nutricare Ltd
Mint Bridge Rd
Kendal LA9 6NL
Velká Británie

Složení

Plnotučné mléko
Demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku
Alfa laktalbumin
Rostlinné oleje
Slunečnicový
Řepkový
Kokosový
Laktóza
Z mléka
Sušené odstředěné mléko
Galaktooligoacharidy
Z mléka
LPC mastné kyseliny
Crypthecodinium cohnii
Olej z Mortierella alpina
E333 - Citronany vápenaté
Kalcium laktát
E511 - Chlorid hořečnatý
E301 - Askorban sodný
E508 - Chlorid draselný
Zobrazit vše

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.