Slide 1 of 2

Kendamil Jemná dětská rýžová kaše

100 g
79,90 Kč 799,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Velmi chutná, dětská rýžová kaše je vhodná pro děti od 4 měsíců věku. Kaše jemné textury, obohacená o vitamíny a minerály, je tak ideální při částečném nebo úplném ukončení kojení.

Proč zvolit Kendamil jemnou rýžovou kaši?
Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Velmi jemná textura. S nízkým obsahem soli a cukru. Bez lepku. Bez vajec. Vhodné pro vegetariány. Ideální při časném ukončení kojení.

Co Kendamil jemná rýžová kaše obsahuje? Rýžovou mouku, důležité vitamíny a minerály.

Jak správně připravit kašičku Kendamil: Přidejte 4 čajové lžičky mléka, které pro dítě běžně používáte na 1 čajovou lžičku rýžové kaše a dobře promíchejte. Před podáváním zkontrolujte teplotu kaše.

Proč zvolit kaše Kendamil? Není nic hezčího něž pozorovat vaše děťátko, jaké dělá pokroky od kojení až po pevnější stravu. Je to velmi vzrušující cesta, na které vašemu dítěti umožníte poznávat nové chutě. Kendamil příkrmy jsou nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu dítě vyváženou stravu tak, aby co nejlépe prospívalo. Kendamil kaše jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí, obohaceny o nezbytné vitamíny a minerální látky pro vývoj a správný růst vašeho děťátka.

O výrobci: Společnost Kendal Nutricare, která produkuje mléko a kaše Kendamil, je rodinou společností zaměstnávající nejlepší odborníky v oblasti kojenecké výživy, kteří mají zkušenosti s výrobou kojenecké výživy více než 50 let. Výroba mlék společností Kendal započala již v roce 1962 a od té doby se těší velké obliby. Při vývoji těchto kaší tak mohli spoléhat na léty vyzkoušené postupy obohacené o nové metody, které činí kaše Kendamil tak výjimečnými.

Hlavním hybatelem celého vývaje však nebyl pouze výzkum, ale také spokojené reakce dětí, které mléka a kaše Kendamil konzumují každý den. Ze zkušeností rodičů, které mléko vyzkoušeli, vycházelo, že děti byli šťastnější, měli lepší energetické hladiny, trpěli méně problémem trávení, zácpami a spali delší dobu.

Všechna mléka a kaše Kendamil nosí označeni RED TRACTOR. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii, což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Výrobce: Kendal Nutricare Ltd, Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Velká Británie

Složení

Rýžová mouka
E170 - Uhličitany vápenaté
Vitamin C
Niacin
Síran zinečnatý
Vitamin E
Železo
E101 - Riboflavin
Vitamin B6
Vitamin B1
Vitamin A
Vitamin D
Vitamin B12

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1629 kJ/384 kcal
Tuky0.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy86 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny8.1 g
Sůl0 g
Vláknina1.5 g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.