Z důvodu IT údržby na platební bráně, nebude možné hradit objednávky kartou on-line v ranních hodinách ve dnech 23. 2. od 1:30 do 2:30 a 24.2 od 5:00 do 6:00. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Kendamil Jemná dětská banánová kaše

125 g
Éčka
(Celkem 2)
79,90 Kč 639,20 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Jemně ochucená banánová kaše s příjemnou texturou je dokonale vyváženou stravou výborné chuti s mlékem, bez umělých přísad a bez přidaného cukru. Vhodná pro děti od 4 měsíců.

Proč si vybrat Kendamil jemnou banánovou kaši?
Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Velmi jemná textura. Bez lepku. Vhodná pro vegetariány. Neobsahuje vejce. Ideální při ukončeném kojení.

Co Kendamil jemná banánová ovesná kaše obsahuje? Rýžovou, kukuřičnou a jáhlovou mouku, důležité vitamíny a minerály, výběrové ovoce pro děti vysoké kvality. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry z ovoce, mléka a cereálií.

Vhodné pro: vegetariány, bez geneticky modifikovaných potravin, obsahuje lepek, produkt ani jeho složky nebyly vystaveny ionizujícímu záření.

Uskladnění: Uchovávejte v suchu a chladu, mimo zápach. Spotřebujte do 6 týdnů po otevření. Minimální trvanlivost viz. dno obalu.

Jak správně připravit banánovou kašičku Kendamil: Přidejte 3 lžíce teplé vody na 1 lžíci sypké kaše a dobře promíchejte Nechte odstát 2 minuty, aby změkly kousky ovoce. Před podáváním zkontrolujte teplotu kaše.

Proč zvolit kaše Kendamil? Není nic hezčího, něž pozorovat vaše děťátko, jaké dělá pokroky od kojení, až po pevnější stravu. Je to velmi vzrušující cesta, na které vašemu dítěti umožníte poznávat nové chutě.

Kendamil příkrmy jsou nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu dítě vyváženou stravu tak, aby co nejlépe prospívalo. Kendamil kaše jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí obohaceny o nezbytné vitamíny a minerální látky pro vývoj a správný růst vašeho děťátka.

Sortiment dětských rýžových a cereálních kaší, je vyroben z plnotučného mléka, obohacen o ovoce. Vaše dítě si je oblíbí díky skvělé chuti, jemné textuře a zároveň mu poskytuje dokonalou výživu.

Většina kaší je vhodná již od 4 měsíců dítěte jako součást pestré stravy nebo jako doplněk ke kojení. Jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších ingrediencí a neobsahují žádné přidané soli, cukr, barviva ani konzervační látky.

O výrobci: Společnost Kendal Nutricare, která produkuje mléko a kaše Kendamil, je rodinou společností zaměstnávající nejlepší odborníky v oblasti kojenecké výživy, kteří mají zkušenosti s výrobou kojenecké výživy více než 50 let. Výroba mlék společností Kendal započala již v roce 1962 a od té doby se těší velké obliby. Při vývoji těchto kaší tak mohli spoléhat na léty vyzkoušené postupy obohacené o nové metody, které činí kaše Kendamil tak výjimečnými.

Hlavním hybatelem celého vývoje však nebyl pouze výzkum, ale také spokojené reakce dětí, které mléka a kaše Kendamil konzumují každý den. Ze zkušeností rodičů, které mléko vyzkoušeli vycházelo, že děti byli šťastnější, měli lepší energetické hladiny, trpěli méně problémem trávení, zácpami a spali delší dobu.

Všechna mléka a kaše Kendamil nosí označeni RED TRACTOR. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Výrobce: Kendal Nutricare Ltd, Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Velká Británie

Složení

Mouka37 %
Rýžová mouka
Kukuřičná mouka
Jáhlová mouka
Demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku
Mléko20 %
Sušené odstředěné mléko17 %
Maltodextrin
Plnotučné sušené mléko5 %
Sušený banán
Mléčný protein
Palmový olej
Dochucovadla
E170 - Uhličitany vápenatéŠkodlivost 0 z 6
Vitamin C
Niacin
Síran zinečnatý
Vitamin E
Železo
Vitamin B6
Zobrazit vše

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.