Kendamil Borůvková kaše

120 g
79,90 Kč 665,83 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Kendamil borůvková kaše - vhodná pro děti od 7 měsíců.
Nutričně dokonale vyvážená kaše jemné chuti a textury je vhodná po ukončení kojení, obohacená o mléko a borůvky.

Proč si vybrat Kendamil dětskou borůvkovou ovesnou kaši? Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Obohacena o mléko a jemné kousky ovoce. Vhodná výživa při ukončení kojení.

Co Kendamil dětská borůvková ovesná kaše obsahuje? Ovesné vločky a mouku. Důležité vitamíny a minerály. Výběrové ovoce pro děti vysoké kvality. Bez vajec. Obsahuje lepek. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry z ovoce, mléka a cereálií.

Vhodné pro: vegetariány, bez geneticky modifikovaných potravin, produkt ani jeho složky nebyly vystaveny ionizujícímu záření.

Uskladnění: Uchovávejte v suchu a chladu, mimo zápach. Spotřebujte do 6 týdnů po otevření. Minimální trvanlivost viz. dno obalu.

Jak správně připravit banánovou kašičku Kendamil: Přidejte 3 lžíce čerstvě převařené vody na 1 lžíci sypké kaše a dobře promíchejte. Nechte odstát 2 minuty, aby změkly kousky ovoce. Před podáváním zkontrolujte teplotu kaše.

Proč zvolit kaše Kendamil? Není nic hezčího, něž pozorovat vaše děťátko, jaké dělá pokroky od kojení, až po pevnější stravu. Je to velmi vzrušující cesta, na které vašemu dítěti umožníte poznávat nové chutě.

Kendamil příkrmy jsou nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu dítě vyváženou stravu tak, aby co nejlépe prospívalo. Kendamil kaše jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí, obohaceny o nezbytné vitamíny a minerální látky, pro správný růst a vývoj vašeho děťátka.

Sortiment dětských rýžových a cereálních kaší je vyroben z plnotučného mléka, obohacen o ovoce. Vaše dítě si je oblíbí díky skvělé chuti, jemné textuře a zároveň mu poskytuje dokonalou výživu.

Většina kaší je vhodná již od 4 měsíců dítěte jako součást pestré stravy nebo jako doplněk ke kojení. Jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších ingrediencí a neobsahují žádné přidané soli, cukr, barviva ani konzervační látky.

O výrobci: Společnost Kendal Nutricare, která produkuje mléko a kaše Kendamil, je rodinou společností zaměstnávající nejlepší odborníky v oblasti kojenecké výživy, kteří mají zkušenosti s výrobou kojenecké výživy více než 50 let. Výroba mlék společností Kendal započala již v roce 1962 a od té doby se těší velké obliby. Při vývoji těchto kaší tak mohli spoléhat na léty vyzkoušené postupy obohacené o nové metody, které činí kaše Kendamil tak výjimečnými.

Hlavním hybatelem celého vývoje však nebyl pouze výzkum, ale také spokojené reakce dětí, které mléka a kaše Kendamil konzumují každý den. Ze zkušeností rodičů, které mléko vyzkoušeli vycházelo, že děti byli šťastnější, měli lepší energetické hladiny, trpěli méně problémem trávení, zácpami a spali delší dobu.

Všechna mléka a kaše Kendamil nosí označeni RED TRACTOR. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Výrobce: Kendal Nutricare Ltd, Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Velká Británie

Složení

Ovesná mouka (33%), demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku (20%, z mléka), sušené ovoce (banán, borůvky (ze 7g borůvek), černý rybíz, sušené odstředěné mléko (12%), ovesné vločky (8%), palmový olej z obnovitelných zdrojů, maltodextrin, mléčný protein, plnotučné sušené mléko (2%), ječný sladový extrakt, uhličitan vápenatý, dochucovadla, vitamín C,niacin, síran zinečnatý, vitamín E, železo,vitamín B6, thiamin (B1), vitamín A, riboflavin (B2), kyselina listová,vitamín D, vitamín B12.

Alergeny: 1 - lepek, 7 - mléko.