Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Oral-B Stages Kartáčkové Hlavice S Motivem Disney Auta 4ks

Oral-B Stages Kartáčkové Hlavice S Motivem Disney Auta 4ks

399,90 Kč (99,98 Kč/ks)
Popis produktu

Náhradní kartáčkové hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids s postavičkami z Disney pohádky Auta jsou přizpůsobeny menším dětským ústům a mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů. Vlákna i celková velikost kartáčku jsou ideální pro malé dětské ruce a ústa a všechny kartáčkové hlavice zdobí Disney postavičky, které si vaše děti zamilují. Každé balení obsahuje 4 náhradní kartáčkové hlavice Oral-B Stages Power Kids.

Unikátní kartáčkové hlavice navržené speciálně pro děti. Zajišťují šetrné čištění. Ideální velikost a měkká vlákna pro dětská ústa. S Disney postavičkami bude čištění zubů děti skutečně bavit. Doporučeno pro děti od 3 let. Kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B Stages Power, s výjimkou sonických zubních kartáčků Oral-B.

Příprava a použití: Motivujte své děti k tomu, aby si čistily zuby dvě minuty dvakrát denně a aby při čištění používaly zubní kartáčky Oral-B Stages a aplikaci Magic Timer, se kterými je bude čištění bavit!

Bezpečnostní varování: Není určeno dětem mladším 3 let. Je nutný dohled dospělé osoby.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK