-16 %

Oral-B Junior Náhradní hlavice na elektrický kartáček pro děti Ledové království

4 ks
Akce do 31. 10.
449,90 Kč 112,48 Kč/ks539,90 Kč
Země původu: Německo,

Náhradní hlavice do elektrického zubního kartáčku Oral-B Kids s motivy oblíbeného filmu Ledové království. Jsou speciálně navrženy pro děti od 3 let.

Balení obsahuje 4 ks kartáčkových hlavic.

Mají extra měkká vlákna, která jsou šetrná k dětským dásním. Pro malá ústa je také potřeba menší hlavice se speciálním kulatým tvarem, která obklopí každý zoubek. Každou kartáčkovou hlavu zdobí postavičky z Ledového království, které si vaše děti zamilují a z čistění zubů se rázem stane zábava.

Použití

Namočte kartáčkovou hlavici a naneste na ni zubní pastu. Vložte zubní kartáček do úst a zapněte ho. Posunujte kartáčkovou hlavici pomalu od jednoho zubu k druhému. Než se přesunete k dalšímu zubu, podržte kartáčkovou hlavici několik vteřin na jednom místě.

Nejdříve si čistěte vnější strany zubů, potom vnitřní strany a nakonec žvýkací plochy. Kromě zubů si čistěte i dásně. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Pred použitím u dětí od 6 let kontaktujte zubního lékare. Obsahuje fluorid cínatý (1100 ppm fluoridu) a fluorid sodný (350 ppm fluoridu).

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké