Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Agrofarma Gazdovské guľky neuzené

100 g
34,90 Kč 349,00 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Poloměkký, nezrající, polotučný, pařený sýr.

Je vyroben z poctivého kravského mléka Bílých Karpat, specifickou technologií paření sýřeniny, bez přidání chemických přísad a stabilizátorů. Jsou šťavnaté s výraznou mléčnou vůní a úžasnou čerstvou chutí. Má specifický tvar kuliček v průměru cca 1 cm, čímž působí kulinářský hravě, lákavě a na chuťové buňky přímo útočně.

Použití

Je vhodný pro přípravu jídel studené a teplé kuchyně, na dekoraci jiných jídel, ale i jako delikatesa, resp. jako dezert a samostatná pochutina k pivu a vínu.

O výrobci

Agrofarma od roku 1992 staví na dlouholetých tradicích zemědělství a mlékárenství v regionu. Nachází se v okrese Ilava, v malebném prostředí chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, u hranic s Českou republikou. Nejdůležitějším předmětem činnosti je zpracování kravského a ovčího mléka a výroba tradičních sýrů, brynzy a tradičních Slovenských sýrových specialit.

Skladování

Skladujte při teplotě od 2°C do 8°C.

Výrobce

Agrofarma .s.r.o.
Červený Kameň 324
018 56  Červený Kameň
Slovensko

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pasterizované mléko
Jedlá sůl
Syřidlo
Mlékárenská kultura

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1100 kJ/265 kcal
Tuky19.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny12.8 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny21.2 g
Sůl1.5 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.