Pattex ONE FOR ALL Universal lepidlo

90 g
99,90 Kč 1 110,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Pattex ONE FOR ALL Universal je jednosložkové flexibilní univerzální montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec®. Je určeno k lepení a tmelení většiny savých i nesavých materiálů, jako jsou cihla, keramika, beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky, sádrokarton, překližka, přírodní kámen (tloušťka min. 10 mm), MDF, dřevo, kov, tvrzené PVC, polystyren, sklo, plasty, lakované povrchy, zrcadla.

Vlastnosti:
- vytvrzuje vzdušnou vlhkostí - vysoká konečná pevnost spoje (50 kg/cm²) - pro interiér i exteriér - vhodný na většinu materiálů (včetně citlivých materiálů) - dobré těsnící vlastnosti - tlumí vibrace a zvuky - pružné spoje - savé i nesavé povrchy - po vytvrzení přetíratelný a brousitelný

Oblasti použití: - Cihla - Keramika - Beton - Dřevovláknité desky - Dřevotřískové desky - Sádrokarton - Překližka - Přírodní kámen - MDF - Dřevo - Kov - Tvrzené PVC - Polystyren - Sklo - Plasty - Lakované povrchy - Zrcadla

Návod k použití: 1. Lepený povrch musí být čistý, zbavený prachu a mastnoty. 2. V závislosti na velikosti a tvaru lepeného prvku nanášejte lepidlo v pásech nebo bodech. Stačí nanášet na jeden lepený povrch. 4. Po přilepení prvku lze jeho polohu upravit po dobu 10 minut. Po odvětrání a nastavení správné polohy silně předmět dotlačte k podkladu. 5. Těžší předměty a předměty vystavené mechanickému namáhání zajistěte dodatečnou fixací po dobu alespoň 24 hodin. 6. Čerstvé zbytky lepidla ihned odstraňte pomocí vody s velkým množstvím čisticího prostředku, lihem nebo jiným vhodným rozpouštědlovým čističem. 7. Spoj dosáhne konečné pevnosti po 24 hodinách při teplotě od +5 °C do +25 °C.

Skladování: Skladujte v originálním a nepoškozeném (neotevřeném) balení, v suchém prostředí, při teplotě od +10 °C do +25 °C.