Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-37 %

Lenor Spring Awakening tablety na praní

14 ks
Trvale výhodná cena
99,90 Kč 7,14 Kč/ks159,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kapsle na praní prádla All in 1 Pearls: 1. Zářivá čistota 2. Skvělý pocit svěžesti 3. Jemná hebkost. To jsou kapsle na praní prádla Lenor s osvěžující vůní zářivého leknínu. Znáte vůni svítání? Průzračná a čistá jako obzor bez hranic. Nebo nepopsaný list čekající na příběh vašeho dne. Ucítíte svěžest, která rozechvívá všechna vlákna a dává vám pocit, že můžete vše. Vaše mysl je ostrá a čerstvá. Zhluboka se nadechněte – zdolejte všechny překážky, sejděte z oběžné dráhy a vrhněte se do života. Překrásná směs vůní lotosového květu, leknínu, pomněnky a ifejonu se svěžími aromatickými tóny.

- Kapsle na praní Lenor Pearls perou důkladně a výsledkem je zářivě čisté prádlo
- Užijte si 3 týdny svěží vůně, udržujte své prádlo krásné na pohled i na dotek (při uskladnění prádla v šatníku) - Kapsle na praní Lenor Pearls zajišťují extra hebkost a navozují příjemný pocit svěžesti - K dostání také ve variantě Vibrant Flower Bouquet nebo Silk Orchid