-4 %

Lenor Spring Awakening tablety na praní 28ks

28 ks
Akce do 31. 12.
239,90 Kč 8,57 Kč/ks249,90 Kč
Země původu: Francie,

Popis produktu

To jsou kapsle na praní prádla Lenor s osvěžující vůní zářivého leknínu. Znáte vůni svítání? Průzračná a čistá jako obzor bez hranic. Nebo nepopsaný list čekající na příběh vašeho dne. Ucítíte svěžest, která rozechvívá všechna vlákna a dává vám pocit, že můžete vše. Vaše mysl je ostrá a čerstvá. Zhluboka se nadechněte – zdolejte všechny překážky, sejděte z oběžné dráhy a vrhněte se do života. Překrásná směs vůní lotosového květu, leknínu, pomněnky a ifejonu se svěžími aromatickými tóny. 

Vlastnosti a výhody

• Více než praní: objevte naše nové neodolatelné vůně

• Dokonalá čistota a dlouhotrvající svěžest

• Osvěžující vůně

• Stylové balení

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení

>30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky
5-15% Mýdlo <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky Fosfonáty Enzymy Optické Zjasňovače Parfémy Alpha-Isomethyl Ionone Citronellol Coumarin Eugenol Hexyl Cinnamal Limonene Linalool