Marmelády s příběhem Rakytník extra džem výběrový speciální

205 g
Od českého farmáře
159,90 Kč 780,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Rakytníkový džem výběrový s téměř 70% obsahem ovoce z vlastních zahrad nebo od prověřených českých pěstitelů a farmářů.

Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. 

Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření.

Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva.

Plody rakytníku řešetlákového mají vysoký obsah vitamínu C a jsou konzumovány syrové nebo různým způsobem upravené. Plody obsahují i mnoho vitamínů a dále beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny.

Použití

Slouží k přímé spotřebě. Všechny marmelády (i ty tradiční snídaňové) se hodí k sýrům, k masu, paštikám, na pečení, vaření a dochucení pokrmů.

O výrobci

Láska k vaření a touha po kvalitních potravinách přivedla Hanku k vaření domácích džemů. Lásku, vervu a svou pozitivní energii vkládá do každé sklenice. Každá máma chce dát svým dětem to nejlepší, proto džemy z marmeládovny Hanky Šindlerové snídají i ty její. Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření. Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva. Proč si Hanka vybrala Rohlík? „Díky Rohlíku se moje poctivé džemy dostanou jednoduše k více lidem, kterým záleží na tom, co jedí. Rohlik.cz podporuje nás, malé výrobce kvalitních potravin. Objednejte, ochutnejte i vy a garantuji vám: „Kdo ochutná, neodolá.“

Skladování

Skladujte mimo sluneční záření do 25 °C. Po otevření do 10 °C.

Výrobce

Hana Šindlerová
Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika

Složení

Rakytník67 %
Cukr33 %
E440(i) - Pektin
Citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota818 kJ/195 kcal
Tuky4.04 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy38 g
z toho cukry34 g
Bílkoviny1.2 g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.