• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Glaceau Smartwater Still neperlivá voda s přidanými minerálními látkami

0,6 l
31,90 Kč 53,17 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Neperlivá voda obohacená o minerální látky.

Glaceau Smartwater je značka balené minerální vody ve vlastnictví společnosti Coca-Cola. 

Coca-Cola do České republiky přináší vodu Glacéau Smartwater, jejíž globální marketingovou tváří je slavná herečka Jennifer Aniston. Glaceau Smartwater se vyrábí destilací. Tento proces odstraňuje většinu nečistot, včetně minerálů. Poté se přidají určité minerální elektrolyty, jako je draslík, vápník a hořčík, které vodě dodávají jedinečnou, čistou a svěží chuť.

Charakteristicky hladká lahev byla vytvořena s důrazem na minimalistický design a čistou grafiku. Voda tak nejen skvěle chutná, ale i vypadá.

Použití

Láhev Smartwater je populární pro použití v ultralehkém batohu, protože je poměrně lehká a silná a umožňuje efektivní využití prostoru.

O výrobci

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko je výrobce, prodejce a distributor značkových nealkoholických nápojů americké společnosti The Coca‑Cola Company a od roku 2018 také distributorem alkoholických nápojů skupiny Gruppo Campari a Edrington. Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko je členem skupiny Coca‑Cola HBC, jednoho ze tří největších producentů značkových nápojů společnosti The Coca‑Cola Company na světě. Skupina operuje ve 28 zemích Evropy, Asie a Afriky. Centrála skupiny je ve Švýcarsku.

Skladování 

Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Výrobce

Coca-Cola Česká Republika
Českobrodská 1329
198 21 Praha 9 - Kyje
Česká republika

Složení

Voda
Chlorid vápenatý
Chlorid hořečnatý
Hydrogenuhličitan draselný
Ca⁺ (mg/l)65
Mg²⁺ (mg/l)4.5
K⁺ (mg/l)4.49

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota0 kJ/0 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g