Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hello ovocná přesnídávka v kapsičce s pomeranči 100 g

Hello ovocná přesnídávka v kapsičce s pomeranči

Hello ovocná přesnídávka v kapsičce s pomeranči

100 g
12,90 Kč (129,00 Kč/kg)
Popis produktu

Motýl Emanuel přináší další ovocnou příchuť přesnídávek HELLO s Pomeranči v kapsičce, která navíc přináší zcela nový způsob používání. Stávající způsob podávání vyhovuje spoustě maminek a tatínků. Ale přesto, když chtějí vzít dítěti jídlo s sebou na výlet nebo jen na procházku, mají obavy, že se sklenice rozbije nebo se dítě ušpiní. Přesnídávka je vhodná pro děti, které dosáhly 4. měsíce věku.

Nové kapsičky plné ovocné přesnídávky může dítě samo „vysát“ bez nutnosti použít lžičku. Tím tento způsob konzumace otevírá dveře novému používání. Kapsičku můžete hodit do školní brašny na svačinu, nabalit na výlet či hřiště. Nebo ji vzít do auta a po cestě vaše dítě zdravě posvačí a vnitřek auta zůstane čistý, na rozdíl od svačiny ze skleničky.

Výrobce: LINEA NIVNICE,a.s., U Dvora 190, 687 51 Nivnice

Složení

Ovoce 85% hm. (jablečná dřeň 50%hm., pomerančová dřeň 35 %hm.), voda, cukr, modifikovaný škrob E 1422, antioxidant: kyselina askorbová, vitamin C (min. 10 mg ve 100 g, tj. 40% referenční hodnoty vitaminu pro kojence a malé děti a 12,5% referenční hodnoty příjmu pro dospělé ).

Výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota 334kJ/ 79 kcal, tuky 0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 19,1 g, z toho cukry 17 g, bílkoviny 0,3g, sůl <0,05g.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK