-41 %

Persil 360° Color prací gel (2l)

40 praní
Trvale výhodná cena
249,90 Kč 6,25 Kč/praní429,90 Kč
Země původu: Polsko,

Objevte o 40 % více koncentrovanější složení Persil 360° Complete Clean se svěžestí Silanu.

Jeho nové složení přináší více síly v jedné kapce pracího prostředku a vylepšené výsledky praní, přičemž je ještě šetrnější k životnímu prostředí.  Díky své inovativní receptuře jedinečným způsobem rozzáří vaše oblečení, čímž zabraňuje jeho šednutí a to i po několika praních. Proniká hluboko do vláken, takže odstraňuje i nejodolnější skvrny.

Použití

Jak dávkovat: Příklad u pračky, která pojme 4 – 5 kg prádla (běžně špinavé prádlo) - 50 ml na měkkou až středně tvrdou vodu, 75 ml na tvrdou až velmi tvrdou vodu.

O výrobci

Persil byl vybrán mezi více než 1000 nominovaných značek jako jedna superznačka německé ceny Superbrands za léta 2014/2015. Toto zvláštní ocenění získávají jen nejlepší a nejsilnější produkty a firemní značky. Čistota, účinnost a péče o tkaniny jsou středem jejich výzkumu a vývoje, který vždy usiluje o dosažení nejlepších výsledků pro své zákazníky. 

Značku persil vlastní společnost Henkel, které patří mimo jiné i značky Bref, Palmex, Perwoll, Somat a Silan.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné brýle. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrávává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

Henkel ČR, spol s r.o.
U Průhonu 10
170 04  Praha 7