Rohlik.cz Kuřecí paprikáš s těstovinami

0,53 kg
Prémiová kvalita
Bez éček
94,90 Kč 179,06 Kč/kg
Cena pro Premium: 66,43 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Jemná papriková omáčka s chutí smetany a kousky kuřete.

Je možné jíst kvalitně a za dobrou cenu, i když nemáte času nazbyt? My říkáme ano. Důkazem je řada hotových jídel pod značkou Rohlik.cz, připravená podnikem Zdravé stravování s.r.o. Základem jsou poctivé suroviny bez zbytečné chemie a konzervantů. I přesto vám naše jídla v lednici vydrží díky šokovému zchlazení krátce po svém uvaření. Tak dobrou chuť!

 


Použití

Před ohřátím odstraňte obal, doporučujeme rozdělit přílohu a hlavní jídlo a ohřívat samostatně. (Přílohu cca 1min/700W, hlavní jídlo 2-3 min/700W). Nikdy nevkládejte přímo do trouby. Před podáváním dobře zamíchejte.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií. Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte při teplotě 0-4°C.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 39 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vaječné těstoviny28 %
Pšeničná mouka
Vaječný žloutek
Pitná voda
Kuřecí vývar
Pitná voda
Kuřecí skelety
Mrkev
Cibule
Celer
Petržel
Koření
Kuřecí maso23 %
Smetana
Cibule
Řepkový olej
Pšeničná mouka
Zakysaná smetana
Smetana
Smetanová kultura
Zobrazit vše

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Celer

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota666 kJ/159 kcal
Tuky7.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.4 g
Sacharidy14.1 g
z toho cukry1.3 g
Bílkoviny8.7 g
Sůl1.4 g
Vláknina g