• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Old Amsterdam bloček

250 g
Prémiová kvalita
 189,90 Kč 759,60 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Holandsko,

Sýr typu gouda značky Old Amsterdam v prémiové kvalitě.

Prémiová gouda z kravského mléka má jedinečně hladkou konzistenci a bohatou, robustní chuť, ve které se mísí mandle umocněné jemnými krystalky.

  • Doba zrání sýru je 18–24 měsíců.
  • Sýr Old Amsterdam získal spoustu ocenění ve světových sýrových soutěžích.

A jak vlastně vznikl? 

Po mnoho let hledali sýroví velmistři rodiny Westland ideální postupy výroby, ale především dobu procesu zrání. Po bezesných nocích, mnoha debatách a nekonečných pokusech se jim to během několika let opravdu povedlo. Vykouzli sýr s ideální charakteristickou vlastností - má pikantně - sladkou chuť, kterou ještě obohatili jemnými zrajícími krystalky. 

Použití

Sýr má široké využití ve studené ale i teplé kuchyni Můžete si ho ale dopřát i jako tapas k červenému vínu.

O výrobci

Westland je rodinná společnost, jejíž kořeny sahají až do Nizozemí, kde vznikla před více než 80 lety. Rodinný podnik se zaměřuje na výrobu zrajících sýrů z těch nejkvalitnějších surovin. V jejich sortimentu naleznete značky jako například Old Amsterdam, Maaslander, Westlife a Trenta.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 7 °C.

Výrobce

Westland Kaas B.V.
Zuiderzee 5
1271 EP Huizen
Holandsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 36 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.