• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.

White Glo Night - noční a denní bělící zubní pasta

1 ks
179,90 Kč 179,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Představujeme revoluční novinku. Dvě nové zubní pasty, které změní způsob, jakým budete pečovat o své zuby. Společnost White Glo speciálně připravila tento produkt k řešení zřetelně odlišných potřeb ústní hygieny v průběhu dne a noci tak, aby zajistila 24hodinovou ochranu.

Noční gel - pro aplikaci na noc chrání ústní dutinu, zamezuje vzniku zubního kamene a bojuje proti bakteriím, které způsobují špatný dech.

Denní zubní pasta - bělí a vytváří ochranný štít proti skvrnám způsobených jídlem zkonzumovaným během dne. Chrání zuby před napadením kyselinami a bakteriemi, před plakem, zubním kazem a kamenem a pomáhá udržovat svěží dech po celý den. Micro-Wax Protective Shield pomáhá odstraňovat skvrny a rýhy na zubní sklovině.

Balení obsahuje ZDARMA :
Kartáček na zuby - každý zubní kartáček má o 38% více štětin v porovnání s normálním kartáčkem na zuby, a ty jsou schopny účinně odstranit plak a zbytky jídla v místech mezi zuby, čímž se snižuje na minimum riziko vzniku zubního kazu a dalších infekcí ústní dutiny. V zadní části zubního kartáčku je přísavka, která může být použita k upevnění kartáčku na zuby v koupelně na zrcadlo nebo na zeď. Výrobce doporučuje měnit zubní kartáček pokaždé, když vypotřebujete svou zubní pastu.