White Glo Night noční a denní bělící zubní pasta se zubním kartáčkem

1 ks
159,90 Kč 159,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dvě zubní pasty k řešení zřetelně odlišných potřeb ústní hygieny v průběhu dne a noci tak, aby zajistila 24hodinovou ochranu. 

Balení obsahuje:

  • denní bělící zubní pasta
  • noční gel na zuby 
  • zubní kartáček

Denní zubní pasta bělí a vytváří ochranný štít proti skvrnám způsobených jídlem. Chrání zuby před napadením kyselinami a bakteriemi, před plakem, zubním kazem a kamenem a pomáhá udržovat svěží dech po celý den. 

Zubní gel pro aplikaci na noc chrání ústní dutinu, zamezuje vzniku zubního kamene a bojuje proti bakteriím, které způsobují špatný dech.

Zubní kartáček White Glo má o 38 % více štětin v porovnání s normálním kartáčkem na zuby, je schopný účinně odstranit plak a zbytky jídla v místech mezi zuby, čímž se snižuje riziko vzniku zubního kazu a dalších infekcí ústní dutiny. V zadní části zubního kartáčku je přísavka, která může být použita k upevnění kartáčku v koupelně na zrcadlo nebo na zeď. 

Použití

Naneste na navlhčené štětiny kartáčku pastu o velikosti hrášku a vyčistěte si zuby tak, jak jste zvyklí.

Proces opakujte každý den ráno i večer.

O výrobci

Australská společnost Barros Laboratories byla založena v Austrálii v roce 1993 a byla první společností, která uvedla výrobky na bělení zubů na australský trh prostřednictvím značky White Glo. Dnes je White Glo přední značkou na trhu péče o ústní dutinu a je exportována do více než 30 zemí, včetně Velké Británie, EU, Asie, Ruska a Jižní Afriky a poskytuje světu kvalitní výrobky na bělení zubů za dostupné ceny.

Skladování

Skladujte v chladu a v suchu. Spotřebujte 12 měsíců po otevření.

Upozornění

Nedoporučujeme dětem mladším 12ti let. Těhotné a kojící ženy ať konzultují použití se svým lékařem.

Výrobce

Barros Laboratories PTY LTD
White Glo House
Narabang Way Belrose
Austrálie