Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

White Glo Charcoal - bělící zubní pasta s aktivním uhlím + zubní a mezizubní kartáček
-14%

White Glo Charcoal - bělící zubní pasta s aktivním uhlím + zubní a mezizubní kartáček

White Glo Charcoal - bělící zubní pasta s aktivním uhlím + zubní a mezizubní kartáček

Akce do 31. 8.
239,90 Kč 279,00 Kč (239,90 Kč/ks)
Popis produktu

Exkluzivní bělící zubní pasta s aktivním uhlím – pomáhá detoxikovat ústní dutinu a odstraňovat plak a žluté zbarvení ze zubů. Osvěžuje dech a bezpečně bělí zuby. Vyvinuto a testováno stomatology. Určeno pro každodenní použití

Balení obsahuje ZDARMA:
Kartáček na zuby – každý zubní kartáček má o 38% více štětin v porovnání s normálním kartáčkem na zuby, a ty jsou schopny účinně odstranit plak a zbytky jídla v místech mezi zuby, čímž se snižuje na minimum riziko vzniku zubního kazu a dalších infekcí ústní dutiny. V zadní části zubního kartáčku je přísavka, která může být použita k upevnění kartáčku na zuby v koupelně na zrcadlo nebo na zeď. Výrobce doporučuje měnit zubní kartáček pokaždé, když vypotřebujete svou zubní pastu.

Mezizubní kartáčky- součástí balení je malý balíček, který obsahuje plastové mezizubní kartáčky vhodné pro čištění mezizubních prostor. Snadno ovladatelná rukojeť zajišťuje dobrou přilnavost a flexibilní plast umožňuje snadný přístup k zadním zubům. Mezizubní kartáčky můžete použit i tehdy pokud nelze čistit zuby zubní pastou a kartáčkem na zuby, to je nejefektivnější čištění, kdy se kartáček pohodlně drží v ruce a můžete ho tak např. používat během polední přestávky v práci atd.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK