Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Gril set kuře Barbeque (dodavatel Vodňanská drůbež)

cca 1,38 kg
cca 194,00 Kč 139,90 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Porce z celého kuřete s kořením barbeque. Masný polotovar chlazený.

Použití

Vhodné na každou grilovačku. Před podáváním důkladně tepelně upravte.

O výrobci

Obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s. je největším zpracovatelem drůbežího masa v České republice. Ve třech provozovnách zpracovává jatečnou drůbež a vyrábí drůbeží produkty.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Vodňanská drůbež, a.s.
Radomilická 886, Vodňany II
389 01 Vodňany

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kuře celé porcované 92 %, částečně ztužený rostlinný olej (řepkový), jedlá sůl, koření, aroma, cukr, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, karamelový cukr, extrakt z droždí, kouřové aroma.

Alergeny: neuvádí se.

Výživové údaje: energie 674 kJ/161 kcal, Tuky 9,2g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7g, Sacharidy 0,8g, z toho cukry<0,5g, Bílkoviny 19g, Sůl 1,2g.