Rio Mare tuňák s citrónem a černým pepřem 3x80g,

240 g
189,90 Kč 791,25 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Když se kvalita tuňáka Rio Mare setká s citrónovou šťávou a černým pepřem, nabízí kombinaci s čerstvou a kořeněnou chutí, která dochutí vaše nejjednodušší pokrmy.

Chcete-li nabídnout těm, kteří rádi v kuchyni experimentují, dotek originality s tuňákem vynikající kvality, dokonale ochucený a spojený se špetkou pepře a citronovou šťávou.

Použití

Ideální ve všech receptech, od těstovinových jídel až po čerstvé a chutné saláty.

O výrobci

Tuňák, který se dostane na stoly milionů zákazníků v Itálii i zahraničí, má svůj příběh. Je to skutečný životopis, začíná původem a končí okamžikem, kdy se dostane na stoly spotřebitelů. Je to životopis „napsaný“ na každé jednotlivé plechovce, spotřebitelé jsou tak informováni o datu, kdy byla ryba chycena, okamžiku zpracování, konzervování a sterilizace. Své tuňáky Rio Mare nikdy neztrácí z dohledu.

Na rybářských lodích, v továrně, v laboratořích, kde probíhají různé typy testů a analýz výrobku, je tuňák označený visačkou, na které je uvedeno jeho jméno, příjmení a adresa: Rio Mare ví, ze kterého oceánu pochází, na které rybářské lodi připlul a k jaké várce patřil v továrně, ve které plechovce se nachází a v jaké přepravce byla tato plechovka uložená. Rio Mare patří do skupiny značek, u kterých si můžete být jisti jejich kvalitou.

Rio Mare – Czech Republic

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Výrobce

Bolton Czechia, spol. s r.o.
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4
Česká republika

Složení

Tuňák pruhovaný
Olivový olej
Citronová šťáva1 %
Černý pepř
Jedlá sůl
Přírodní pepřové aroma
Přírodní citronové aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1695 kJ/410 kcal
Tuky38 g
z toho nasycené mastné kyseliny6.2 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny17 g
Sůl1.3 g
Vláknina g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.