-25 %

White Glo Smokers formula - bělící zubní pasta pro kuřáky + zubní a mezizubní kartáček

1 ks
Akce do 31. 12.
179,90 Kč 179,90 Kč/ks239,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Tato vysoce kvalitní zubní pasta obohacená fluoridem s diamantovou zeminou je speciálně navržena pro odstranění tabákových skvrn ze zubů a pomáhá udržet svěží dech po celý den. Obsahuje Micro leštící částice, které odstraňují zbarvení zubní skloviny způsobené kouřením cigaret a konzumací potravin a nápojů se silným zbarvovacím účinkem. Pasta je bezpečná pro každodenní používání a je vhodná pro použití s ​​elektrickým kartáčkem na zuby.

Balení obsahuje ZDARMA :
Kartáček na zuby - každý zubní kartáček má o 38% více štětin v porovnání s normálním kartáčkem na zuby, a ty jsou schopny účinně odstranit plak a zbytky jídla v místech mezi zuby, čímž se snižuje na minimum riziko vzniku zubního kazu a dalších infekcí ústní dutiny. V zadní části zubního kartáčku je přísavka, která může být použita k upevnění kartáčku na zuby v koupelně na zrcadlo nebo na zeď. Výrobce doporučuje měnit zubní kartáček pokaždé, když skončí zubní pasta.

Mezizubní kartáčky - součástí balení je malý balíček, který obsahuje plastové mezizubní kartáčky vhodné pro čištění mezizubních prostor. Snadno ovladatelná rukojeť zajišťuje dobrou přilnavost a flexibilní plast umožňuje snadný přístup k zadním zubům. Mezizubní kartáčky můžete použit i tehdy pokud nelze čistit zuby zubní pastou a kartáčkem na zuby, to je nejefektivnější čištění, kdy se kartáček pohodlně drží v ruce a můžete ho tak např. používat během polední přestávky v práci atd.