• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Grikios Grilovací sýrové tyčinky

185 g
44,90 Kč 242,70 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Grilovací sýr je tradiční pochoutkou řecké a kyperské kuchyně.

Grilováním nebo pečením tento sýr na povrchu získá křupavou krustu, přičemž uvnitř bude příjemně měkký. Stejně jako ostatní středomořské sýry je pevný, krémově bílý a příjemně slaný. Má vysoký obsah bílkovin a přiměřené množství tuku. 

Použití

Sýr je vhodné smažit na pánvi, grilovat nebo péct v roubě. Nejlépe chutná v kombinaci s lehkým suchým bílým vínem, růžovým vínem nebo pivem.

O výrobci

Euroser Dairy Group je vlastníkem, vývozcem a distributorem mnoha uznávaných evropských mléčných značek. Portfolio společnosti obsahuje širokou a rozmanitou škálu pečlivě vybraných produktů. Jejich rozsáhlý sortiment v kombinaci s profesionálním a komplexním servisem splňuje požadavky obchodních partnerů a vytváří nové příležitosti na mnoha evropských trzích.

Skladování

Uchovávejte v chladničce při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

Euroser Dairy Group Sp. z o.o.
Sp.k. ul. Geologiczna 20
02-246 Warszawa
Polsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 78 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pasterované mléko
Jedlá sůl
Mikrobiologické syřidlo

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota998 kJ/240 kcal
Tuky18 g
z toho nasycené mastné kyseliny12 g
Sacharidy1.5 g
z toho cukry1.5 g
Bílkoviny18 g
Sůl0.6 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.