Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Ledová tříšť

5 kg
Max. 5 ksMražené
89,90 Kč 17,98 Kč/kg
Země původu: Česká republika,
Balená ledová tříšť je podrcený led, jež může být přidáván do různých nápojů či pro chlazení potravin.
 
Vyrobeno z pitné vody.
 
Použití
 
Vhodné pro přípravu chlazených nápojů.
 
Jediná přísada, kterou potřebujete na přípravu ochucené ledové tříště je tato ledová tříšť, cukr, příchuť a případně potravinářské barvivo (lze nahradit již hotovým sirupem). Vše stačí smíchat a zalít studenou pitnou vodou.
 
O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování
 
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
 
Výrobce
 
MRAZÍRNY PLZEŇ-DÝŠINA a.s.
č.p. 408
330 02 Dýšina
Česká republika

Složení

Pitná voda