Site languages:ČeskyEnglish

Bellinda punčochové kalhoty MATT TIGHTS, tělové, vel. L

1 ks
109,90 Kč 109,90 Kč/ks
Země původu: Slovenská republika,

Dokonale matné punčochové kalhoty 15 DEN s lehce krycím efektem, které dodávají vašim nohám přirozený vzhled; zesílený kalhotkový díl a špička; s klínkem.

Punčochové kalhoty se vyrábějí z jemného silonového vlákna a těsně přiléhají na nohu. Jemnost punčochových kalhot se značí jednotkou Denier (DEN), která vyjadřuje sílu použitého textilního vlákna. Dříve se označovala touto zkratkou jemnost hedvábí, z kterého bylo punčochové zboží vyrobeno. To se už sice vyrábí ze silonového vlákna, ale zkratka se vžila a stále se používá. Čím je číslo vyšší, tím silnější (méně průhledný) je výrobek.

Barva: tělová

Použití

Určeno pro ženy a děti.

Obléknout na obě nohy od špičky chodidel až do pasu.

O výrobci

Název Bellinda pochází z výrazu „Bella Linda”, což je latinský překlad názvu severočeského města Krásná Lípa, kde Josef Heinrich Vatter založil již v roce 1882 závod na výrobu punčochového zboží.

Od roku 1991 je Bellinda také ve střední a východní Evropě, nejdůležitějšími trhy jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Značka Bellinda dnes kromě punčochového zboží nabízí širokou kolekci dámského a pánského spodního prádla a vysoce kvalitní ponožky. První kolekce spodního prádla byla představena v roce 2000 a velice rychle se stala nedílnou součástí značky. Od roku 2015 je nově pánské prádlo pod samostatnou značkou Bellinda MEN. Každý rok Bellinda přichází s inovativními produkty např. úspěšná řada hubnoucího prádla Active Slimmer, punčochové kalhoty BB cream apod. V roce 2015 se Bellinda stala součástí americké společnosti Hanes Brands Inc.
 

Výrobce
 

Hanes Czech Republic, s.r.o.
K Třešňovce 247
533 75 Dolní Ředice
Česká republika

 

Složení

91% polyamid, 9% elastan