Slide 1 of 2

Gurmet Bavorská klobása

0,6 kg
119,90 Kč 199,83 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Bílá klobása německého typu s charakteristickou chutí od značky Gurmet v balení cca po 8 ks.

Je vyrobena výhradně z vepřového masa (libové, ořez), které tvoří téměř 90 % obsahu výrobku. Následně je plněna do přírodního vepřového střívka.

Bidfood pod značkou Gurmet se zaměřuje vedle celých partií jednotlivých druhů mas v kuchyňské úpravě také na specifickou výrobu konkrétní úpravy jako např. plátkování, mletí či marinování.

Vepřové a hovězí maso se zpracovává pod stálým veterinárním dozorem. Samozřejmostí je dodržování teplotního řetězce. Maso a masné výrobky se zpracovávají a skladují v klimatizovaných prostorách, včetně expedičních ramp.

Použití

Doporučená příprava: gril, pánev, trouba nebo kovektomat. Příprava je velmi rychlá a jednoduchá. Stačí pohlídat moment, kdy povrch klobásy získá typickou zlatohnědou barvu.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Bidfood Kralupy s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 1 den.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso87.5 %
Voda
Jedlá sůl
Koření
Kvasnicový extrakt
Dextróza
Extrakty koření
Sušený třešňový koncentrát
Maltodextrin
Jedlé vepřové přírodní střívko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota809 kJ/195 kcal
Tuky14.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny5.2 g
Sacharidy0.48 g
z toho cukry0.33 g
Bílkoviny15.4 g
Sůl1.14 g
Vláknina0 g