Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Gurmet Rib eye steak vysoký roštěnec

200 g
Vyzrálé maso
139,90 Kč 699,50 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Vyzrálý rib eye steak je krásný kus hovězího masa z žeberní části.

Tento steak si získal svoji oblibu a nehynoucí slávu zejména díky tomu, že je měkoučký (vysoký roštěnec je hned po hovězí svíčkové nejměkčím kusem masa) a skvěle šťavnatý.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Mokré zrání: 4-5 týdnů

Steaky zrají minimálně 40 dní ve vakuových sáčcích, jedná se tedy o mokré zrání. Vzhledem k zamezení přístupu vzduchu vakuovým balením dochází k tvorbě kyseliny mléčné. Typickým znakem po otevření balení je pak kyselý zápach. V tomto případě ale postačí maso ponechat několik minut odvětrat. Nepříjemný zápach zmizí a působením kyslíku získá maso zářivější barvu. Maso je pak velmi šťavnaté a chutné.

Maso pochází z Brazílie. Skot je krmenný výhradně trávou a při porážce je starý 24 měsíců. Jedná se o kombinovaná plemena Angus, Hereford nabo Zebu

Použití

Vysoký roštěnec je prostě geniální na steaky, protože je dobře prorostlý tukem. Bývá označován jako nejšťavnatější steak. Vyzkoušejte následující recept přímo od dodavatele tohoto masa.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou 
Česká republika

Složení

Hovězí maso
Vysoký roštěnec - Rib eye steak