Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Gurmet US Pork vepřový steak

250 g
Vyprodáno. Očekáváme v úterý.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: USA,

Steak z vepřové pečeně značky Gurmet.

US pork je vepřové maso z plemen chovaných v USA vyznačující se vysokým podílem vnitrosvalového tuku, tzv. mramorováním. To dodává masu typickou šťavnatost a jemnou chuť.

Unikátní je technologie zpracování suroviny samotné. Prudké zchlazení suroviny a vakuové čištění masa zpomalí mikrobioligické procesy natolik, že je možné zboží přepravit čerstvé i na náš trh. Během přepravy (cca tři týdny) dochází k tzv. mokrému zrání. Jen takto vyzrále maso je pak vhodného pro přípravu pravého vepřového steaku. 

Použití

Maso výborné na steaky. 

O značce Gurmet

Řezníci v Gurmetu připravují maso pro své zákazníky již od roku 2003 ve vlastním provozu v Kralupech nad Vltavou a od roku 2019 i v Opavě. Gurmet zpracovává hovězí a vepřové maso primárně od chovatelů v České republice. U některých výrobků není tuzemská produkce dostačující, pak vybírají maso především z Německa, Belgie nebo Irska.

Maso je připravováno tzv. kuchyňskou úpravou, kdy již není potřeba maso dále očišťovat nebo porcovat.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřový steak100 %