• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
-25 %

Bestway Vest B Nafukovací plavací vesta

1 ks
Akce do 31. 10.
89,90 Kč 89,90 Kč/ks119,90 Kč
Země původu: Čína,

Nafukovací plavací vesta v novém designu zaujme výraznou žlutou barvou a kvalitním propracováním. Vaše dítě se bude cítit bezpečně. 

Vesta obsahuje

  • 2 rychloupínací přezky
  • nafukovací límec
  • 2 vzduchové komory

Vesta je dodávána v barevné krabičce. Vyrobeno z kvalitního a testovaného vinylu o síle 0,25 mm. Rozměr vesty: 51 x 46 cm.

Použití

Plavací vesta jako důležitý bezpečnostní doplněk pro vaše děti při vodních radovánkách u bazénu, na moři či jezeře.

O výrobci

Firma Bestway byla založena v roce 1994. Společnost je zaměřena na vývoj a výrobu vysoce kvalitních, inovativních, sportovních produktů od surfovacích prken, nafukovacích člunů, bazénů přes plavecké brýle, dětské nafukovací rukávky až po námořní nafukovací čluny, záchranné vesty, filtrační systémy (filtrační čerpadla, pískové filtry), chlorátory a ozonátory, které jsou testovány a certifikovány podle evropských a amerických průmyslových norem. Bestway pracuje v přísném souladu se všemi bezpečnostními a technickými předpisy a požadavky na životní prostředí.

Upozornění

Vhodné od 3 do 6 let dítěte.

Výrobce

Bestway