Rohlik.cz Holandská omáčka

160 g
Momentálně vyprodáno
Očekáváme v úterý po 14h.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Holandská omáčka z francouzského La sauce hollandaise je bílá omáčka z másla a šlehaného žloutku. Patří k základním omáčkám klasické francouzské kuchyně.

Je možné jíst kvalitně a za dobrou cenu, i když nemáte času nazbyt? My říkáme ano. Důkazem je řada hotových jídel pod značkou Rohlik.cz, připravená podnikem Zdravé stravování s.r.o. Základem jsou poctivé suroviny bez zbytečné chemie a konzervantů. I přesto vám naše jídla v lednici vydrží díky šokovému zchlazení krátce po svém uvaření. Tak dobrou chuť!
 

Příprava jídel

Strava se připravuje z kvalitních surovin vždy den předem. Pokud je to možné, používají bio produkty, zeleninu a ovoce přímo od pěstitelů. Veškerá výroba prochází přísnou kontrolou a řídí se systémem HACCP. Aby si jídlo uchovalo nutriční hodnotu, jsou při přípravě používány šetrné technologické postupy a moderní gastronomické vybavení, např. konvektomaty. K vaření se používají čerstvé nebo mražené byliny. Minimalizuje se přidávání soli a tuků. 

Použití

Před ohřátím odstraňte obal, doporučujeme rozdělit přílohu a hlavní jídlo a ohřívat samostatně. (Přílohu cca 1min/700W, hlavní jídlo 2-3 min/700W). Nikdy nevkládejte přímo do trouby. Před podáváním dobře zamíchejte.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte při teplotě 0-4°C.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pitná voda
Mléčný tuk
Rostlinný řepkový olej
Pasterované vaječné žloutky
Vaječné žloutky
Pitná voda
Konzervant
E202 - Sorban draselný
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
Bílé víno
Víno
E220 - Oxid siřičitý
Citronová šťáva
Cukr
Jedlá sůl
Rozpustná vláknina
Vinný ocet
Bílé víno
antioxidant
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1062 kJ/245 kcal
Tuky27.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny9.5 g
Sacharidy1.5 g
z toho cukry1.3 g
Bílkoviny1.4 g
Sůl0.8 g
Vláknina g

Alergeny

Vejce
Mléko
Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.