Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Mlýnský pramen

0,7 l
34,90 Kč 49,86 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Mlýnský pramen je výtěžek z přírodního léčivého zdroje.

Velmi silně mineralizovaná voda, hydrogenuhličitano-sírano-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny křemičité, hypotonická. 

Mlýnský pramen vyvěrá v srdci nejvýznamnějších českých lázní – Karlových Varů. Minerální prameny v Karlových Varech jsou používány k pitným kúrám v případě obtíží s trávicím traktem, zejména se žaludkem, žlučníkem, žlučovými cestami, slinivkou břišní, játry, dvanáctníkem a tenkým i tlustým střevem. Díky Mlýnskému prameni si můžete dopřát pitnou kúru z Karlových Varů kdekoliv.

Použití

Doporučené denní dávkování: 3–4 krát denně a to 20 až 40 minut před jídlem v objemu 250–400 ml. 

O výrobci

Společnost Mattoni 1873 a.s. je v současné době největším výrobcem minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Vedle tradiční minerální vody Mattoni vyrábí pramenitou vodu Aquila a minerální vody Magnesia, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká Kyselka. 

V současné době vyváží své produkty do 20 zemí světa a vlastní zahraniční značky minerálních vod v Rakousku a Maďarsku. 

Skladování

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. 

Upozornění

Vhodné množství minerální vody je individuální, záleží na hmotnosti těla, věku, stavu srdce a oběhového systému a stavu ledvin a vylučovacího systému.

Výrobce

Mattoni 1873 a.s.
Horova 3
360 21  Karlovy Vary
Česká republika

Složení

Výtah z analýzy
Kationty (mg/l)
Na+1650
Ca2+93.5
Mg²⁺ 40.3
K+95
Anionty (mg/l)
HCO₃- 2020
SO₄²-1590
Cl-584
F- 6.2
Nedisociované složky (mg/l)
H₂SiO₃84.2
Celková mineralizace (mg/) 6168