Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Titbit BBQ směs bylinek na maso (rozmarýn, majoránka, tymián), sáček

15 g
19,90 Kč 1 326,67 Kč/kg
Země původu: Keňa, Izrael,

Vyvážená směs čerstvých bylinek. Kombinace vhodná pro ochucení, přípravu marinád na maso.

Rozmarýn - pomáhá lepšímu trávení, vylučování žluči a moči, proti nadýmání, při nízkém krevním tlaku. Je třeba opatrnosti, může ve velkém množství škodit zdraví.

Majoránka - povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Čaj z majoránky může dokonce pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Tymián - působí proti průjmům, nadýmání, při zánětech zažívacího traktu. Mírní i kašel, obecně působí protizánětlivě. Tymián je jedna z nejsilněji působících rostlinných antiseptických drog, účinná proti bakteriím, plísním, střevním prvokům a parazitům. Stimuluje produkci bílých krvinek čímž zvyšuje odolnost organizmu. Stimuluje krevní oběh.

Použití

Doporučujeme maso marinovat v chladu, po dobu min 6 hodiny
-          Vhodné pro veškeré druhy mas
-          Bylinky nasekáme na drobno a smícháme s olejem, přidáme maso, osolíme a opepříme, podle chuti přidáme česnek a promícháme
-          Přikryjeme folií a necháme v chladu odpočinout
 
Během grilování maso zbylou marinádou potíráme, aby maso zůstalo šťavnaté

O výrobci                                     

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh. Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Skladujte v suchu. Skladujte při teplotě od 0°C do +10°C. 

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika      

Složení

Rozmarýn
Majoránka
Tymián