Yumbox Svačinová krabička Classic limetkově zelená

819,00 Kč 819,00 Kč/ks
Země původu: Čína,

Popis produktu

Svačinová krabička s vyjímatelným organizérem se 6 přihrádkami a plně těsnícím víkem.

Yumbox je svačinová krabička, která má za cíl motivovat děti ke zdravým stravovacím návykům, včetně preference vyvážené stravy v menších porcích vícekrát denně prezentované dětem hravým způsobem. Vyváženosti porcí napomáhají vnitřní přihrádky s poutavou grafikou. Yumbox Classic obsahuje pět větších sekcí pro základní potravinové skupiny a přihrádku na omáčku. Společné dokonale těsnící víčko se silikonovým těsněním umožňuje přepravu tekutých potravin, není však určeno na přepravu vody. Vede ke zdravějšímu a vyváženějšímu stravování a je vhodný pro každou věkovou kategorii od batolat, školáků, teenegerů až po dospělé.

Svačinová krabička není vhodná k ohřívání jídel v mikrovlnné troubě. Je určená především ke konzumaci jídla pokojové teploty nebo chlazených potravin. Vyjímatelný organizér lze umýt v myčce na nádobí. Vnější box po každém použití důsledně ručně umyjte a vysušte před dalším použitím. Ve vlhkém prostředí nechte box při skladování otevřený.

Složení

Použité materiály jsou vhodné pro styk s potravinami, neobsahují BPA a ftalany. Použit masivní ABS (box), tritan (organizér) a silikon (těsnění).