Bettine Trvanlivé mléko kozí 3,5%

1 l
99,90 Kč 99,90 Kč/l
Země původu: Belgie,

Trvanlivé, plnotučné, kozí mléko s obsahem tuku 3,5 %.

Mléko té nejvyšší kvality pocházející od volně pasoucích se koz. Kozí mléko je nejen zdravé, ale také chutné a mírně nasládlé. Mimo to je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku a je také ideální volbou pro ty, kteří trpí intolerancí na laktózu.

Použití

Kozí mléko můžete použít stejně jako kravské. Vychutnat si ho můžete jen tak samotné, přidat do kávy nebo s ním vylepšit vaše snídaňové müsli.

O výrobci

Bettinehoeve je holandská společnost, jejíž historie se začala psát roku 1982. Tehdy Johan Ewijk začal vyrábět sýry z mléka svých jediných dvou koz. Sýry si okamžitě všichni zamilovali a firma se začala postupně rozrůstat. Dodnes podnik vyrábí sýry podle tehdejších tradičních receptur. V portfoliu Bettinehoeve tak najdete pouze kozí produkty jako je mléko, roztíratelné, měkké anebo tvrdé sýry, o jejichž kvalitu se pečlivě starají specializovaní farmáři.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladničce při teplotě do 7 °C.

Výrobce

Bettinehoeve
Bankenstraat 15
4874 ND Etten-Leur
Nizozemsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 66 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.