Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Bohemilk Kefír 1,5% ve skle

0,75 l
29,90 Kč 39,87 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Přirozeně perlivý Kefír jehož mléčné kvasinky a živé kultury příznivě ovlinují zažívání a trávení. Obnovuje střevní mikroflóru, podporuje růst prospěšných bakterií a hubí škodlivé bakterie. Je to přirozený zdroj prospěšných probiotik. Vhodný také pro spotřebitele s intolerancí na laktózu.

Návod k použití: Trhliny ve struktuře a uvolňování syrovátky je charakteristický proces pro tento výrobek. Protřepáním před konzumací dosáhnete celistvé konzistence

Skladování: při 2°C - 8°C, po otevření co nejdříve spotřebujte

Adresa výrobce: Bohemilk, a.s. Podzámčí 385, 51773 Opočno

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Kefírová kultura obsahující kvasinky a kmeny bakterií mléčného kysání

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota164 kJ/39 kcal
Tuky1.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny1 g
Sacharidy3.1 g
z toho cukry3.1 g
Bílkoviny3.3 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.