Hami mléčná kaše krupicová s jižním ovocem

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Hami mléčná kaše krupicová s jižním ovocem je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Kaše obsahuje obilniny (pšeničnou krupici), které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků. Jedna porce kaše denně pomáhá postupně zavádět nové chutě obilnin či ovoce a utvářet zdravé stravovací návyky. Co v ní ale určitě nenajdete, jsou konzervanty a umělá barviva, jak udává zákon o všech ostatních kaších s věkovým určením.

přirozený zdroj energie
vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška mléko přizpůsobené malým bříškům vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí

Adresa výrobce: Nutricia a.s., Na Hřebenech II 1718/10, 140 00, Praha 21

Složení

Obilnina (pšeničná krupice 43,3 %), mléko přizpůsobené věku dítěte 40,9 % [sušené odtučněné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový) (obsahuje emulgátor: sójový lecitin), maltodextrin, minerální látky (uhličitan vápenatý, disforečnan železitý, jodid draselný), vitamíny (kyselina L-askorbová (vit. C), D-alfa tokoferyl acetát (vit. E), retinylacetát (vit. A), cholekalciferol (vit. D3), thiaminmononitrát (vit. B1), pyridoxin hydrochlorid (vit. B6), biotin)], cukr, banánové vločky 3,3 %, meruňkový prášek 0,2 %, přírodní aromata (pomerančové, meruňkové). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Alergeny: 1 Lepek, 6 Soja, 7 Mléko