Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Dr. Beckmann Hygienický čistič myčky

75 g
99,90 Kč 1 332,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu

Během každého mycího cyklu se mastnota, nečistoty a zbytky mycích prostředků, které nejsou běžným okem viditelné, mohou usazovat na těsnění a spojích. Postupem času mohou usazeniny způsobovat zápach a vady myčky. Vlhkost uvnitř
myčky může vést k množení mikroorganismů. Dr. Beckmann Hygienický čistič myčky brání jejich šíření. Díky jedinečnému dvoustupňovému systému čištění bude myčka nádobí opět hygienicky čistá.

Dr. Beckmann Hygienický čistič myčky odstraňuje nečistoty a zápach zejména ze špatně přístupných míst jako jsou filtr, odpadní části, vodní čerpadlo a ostřikovací ramena.

Návod na použití: pomocí utěrky očistěte gumová těsnění a rámy myčky. V prázdné myčce: naplňte dávkovač do maximální úrovně práškem. Nepřidávejte běžný mycí prostředek. Spusťte mycí program (minimálně 60°C). Myčka po čistícím cyklu je opět připravena k okamžitému použití.

Pro udržení a ochranu myčky používejte pravidelně (v závislosti na počtu mycích cyklů) každé 1-2 měsíce.