• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Marks & Spencer Směs předvařených fazolí pinto s cibulí

206 g
49,90 Kč 242,23 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Předsmažené fazole s cibulí, limetkovou šťávou a kořením v konzervě.

Pinto jsou středně velké strakaté fazole s jemně pikantní moučnou chutí. Díky kombinaci této předsmažené luštěniny s cibulí, kořením a limetkovou šťávou si dokážete doma snadno a rychle připravit výborný oběd.

Použití

Obsah přelijte do misky vhodné do mikrovlnné trouby a zakryjte víčkem s otvory. Ohřívejte přibližně půl minuty. Vyjměte z trouby, pořádně zamíchejte a pokračujte v přípravě další necelou minutu. Po dokončení přípravy nechejte chvíli odstát. Znovu neohřívejte.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Uchovávejte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření přendejte nespotřebovaný obsah do nekovové nádoby, zakryjte, uložte do lednice a spotřebujte do tří dnů.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic, a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 69 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.