Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Marks & Spencer Panenský kokosový olej

300 ml
BIO
249,90 Kč 833,00 Kč/l
Země původu: Thajsko,
Kokosový olej je rostlinný olej získávaný z ader zralých kokosových ořechů. V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě.

Použití

Na pečení, smažení nebo jako skvělá náhražka másla.

Jako čistá přírodní surovina se hodí se i pro péči o tvář, tělo a vlasy, protože je bohatý na vitamíny, antioxidanty a perfektně ho snáší i citlivá nebo ekzematická pokožka.
Užijte si svůj vlastní zábal na vlasy z kokosového oleje podle následujícího postupu: Nanesete kokosový olej na mokré vlasy, vlasy zakryjte koupací čepsí či potravinovou fólií přes celou noc. Ráno kokosový olej smyjte a vlasy nefénujte, jen je nechejte volně proschnout.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Uchovávejte v suchu a v teple. Po otevření spotřebujte do jednoho měsíce.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Složení

Kokosový olej

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3700 kJ/900 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny93.8 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny0 g
Sůl0 g
Vláknina0 g