Ugo Směs ovoce s mangovým pyré

250 g
74,90 Kč 299,60 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Upravené chlazené čerstvé ovoce s mango dužinou.

Řada ovocných salátů obsahuje pouze netradiční druhy ovoce nebo jejich netradiční kombinace. UGO Ovocné saláty zdravě vyřeší chuť na sladké a mohou také tvořit či doplňovat snídani či svačinu. Ovoce s mangovým pyré je skutečným chuťovým zážitkem.

UGO saláty a pomazánky jsou čerstvou novinkou v portfóliu UGO. Sortiment balených salátů a pomazánek UGO obsahuje pouze chutné, funkční a prémiové potraviny bez  umělých barviv, bez umělých přísad zvýrazňujících chutě a vůně a jsou bez palmového oleje. UGO zdravě vyřeší celodenní stravování. 

O výrobci

UGO je česká firma, která již mnoho let působí aktivně na českém i slovenském trhu. Nabízí jídlo a nápoje, jejichž základ je tvořen ovocem a zeleninou. Svou nabídku UGO přizpůsobuje aktuální sezóně tak, abyste si vždy mohli vychutnat to nejlepší z daného období. Tento zdravý koncept přispívá k udržení přirozené rovnováhy nejen ve stravování, ale i ve způsobu života.

Skladování

Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

UGO trade s.r.o.
Za Drahou 165/1 
Krnov 794 01

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Ananas32 %
Hroznové víno bílé24 %
Hroznové víno modré24 %
Mango dužina20 %
Mango dužina99.9 %
antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota286 kJ/67 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy15 g
z toho cukry13 g
Bílkoviny0.6 g
Sůl0 g
Vláknina1.4 g