Coccolino Intense Floral Elixir aviváž (570ml)

38 praní
119,90 Kč 3,16 Kč/praní
Země původu: EU,

Popis produktu

- Super koncentrovaný avivážní přípravek.
- Ještě intenzivnější a déletrvající vůně a svěžest. - Velmi intenzivní mix vůní exotických květin. - 38 pracích dávek. - Měkkost a nadýchanost prádla. - Snazší žehlení.

Neuvěřitelně intenzivní svěžet a vůně v malé dávce! Nechte se hýčkat svěží vůní plnou exotických květin, při které si budete připadat jako při návštěvě květinářství. Díky novému Coccolino Intense si vychutnáte vůni a svěžest ještě dlouho po vyprání.

Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůní, úžasnou hebkost a svěžest. Technologie Encaps kapslí zajišťuje, že se vůně uvolňuje postupně, a tak se z voňavého prádla můžete radovat ještě déle. Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit den. Používáním aviváže navíc pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí.

Příprava a použití: Dávkování viz obal. Používejte na závěrečné máchání prádla.

Bezpečnostní varování: Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci. Přípravek nepolykejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení

15-30%: kationtové povrchově aktivní látky
<5%: parfum, alpha-isomethyl ionone, amyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, hexyl cinnamal, limonene, benzisothiazolinone