Coccolino Intense Pure aviváž (570ml)

38 praní
119,90 Kč 3,16 Kč/praní
Země původu: EU,

Popis produktu

> Super koncentrovaný avivážní přípravek
> Intenzivní jemná vůně pro osoby s citlivou pokožkou > Velká jemnost svěžest v malé dávce > 38 pracích dávek > Měkkost a nadýchanost prádla > Snazší žehlení

Neuvěřitelně intenzivní svěžest a vůně v malé dávce! Intenzivní jemná vůně Coccolino Intense pure dodá vašemu prádlu intenzivní svěžest, aniž by dráždila vaši pokožku. Díky novému Coccolino Intense si vychutnáte vůni a svěžest ještě dlouho po vyprání. Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůní, úžasnou hebkost a svěžest. Technologie Encaps kapslí zajišťuje, že se vůně uvolňuje postupně, a tak se z voňavého prádla můžete radovat ještě déle. Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit den. Používáním aviváže navíc pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí.

Dávkování viz obal. Používejte na závěrečné máchání prádla.

A.I.S.E. Varování:

Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Bezpečnostní varování.

Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci. Přípravek nepolykejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení

15-30%: kationtové povrchově aktivní látky
<5%: parfum, benzisothiazolinone