Cif Max Power Spring Fresh krém

450 ml
69,90 Kč 155,33 Kč/l
Kategorie:
Země původu: EU,

Popis produktu

- Důkladnější*.
- Rychlejší*. - Zářivější*.

Cif Cream Max Power, díky svému složení s bělicí přísadou, zabezpečí trojitý čisticí účinek: důkladnější, rychlejší a zářivější čištění*. Přípravek proniká a úplně odstraňuje i nejodolnější špínu jako mastnota, připálené zbytky jídel, vodní kámen a nečistoty v koupelně.

*ve srovnání s přípravky Cif Cream bez bělící přísady. Marketing značky

Značka Cif byla poprvé uvedena na trh v roce 1967 ve Francii, a to v podobě Cif krémů, které pro Vás vyrábíme dodnes. Úspěšný koncept se poté rozšířil nejen přes celou Evropu, ale také do zbytku světa a portfolio Cif se rozrostlo natolik, že dokáže vyčistit téměř každý povrch v domácnosti. Použitím přípravků Cif zanecháte čištěné povrchy krásně zářivé a Vaše domácnost rázem ožije.

Návod na použití: Pomocí navlhčené utěrky naneste na čištěný povrch, poté lehce setřete a omyjte vodou.

Bezpečnostní varování: Upozornění: Nepoužívejte na linoleum, kůži a textil a vyhýbejte se dlouhodobému kontaktu s lakovaným dřevem a hliníkem. Před použitím na citlivé povrchy a materiály, na jakékoliv nové nebo atypické povrchy, lakované povrchy a hliník: vyzkoušejte nejdříve na malé nenápadné ploše, následně důkladně opláchněte vodou a vyhýbejte se silnému čištění.

Složení

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky
Bělící činidla na bázi chloru Neiontové povrchově aktivní látky Mýdlo Parfum