Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Cif Max Power Spring Fresh krém

Cif Max Power Spring Fresh krém

450 ml
69,90 Kč (155,33 Kč/l)
Popis produktu
  • Důkladnější*.
  • Rychlejší*.
  • Zářivější*.

Cif Cream Max Power, díky svému složení s bělicí přísadou, zabezpečí trojitý čisticí účinek: důkladnější, rychlejší a zářivější čištění*. Přípravek proniká a úplně odstraňuje i nejodolnější špínu jako mastnota, připálené zbytky jídel, vodní kámen a nečistoty v koupelně.

*ve srovnání s přípravky Cif Cream bez bělící přísady. Marketing značky

Značka Cif byla poprvé uvedena na trh v roce 1967 ve Francii, a to v podobě Cif krémů, které pro Vás vyrábíme dodnes. Úspěšný koncept se poté rozšířil nejen přes celou Evropu, ale také do zbytku světa a portfolio Cif se rozrostlo natolik, že dokáže vyčistit téměř každý povrch v domácnosti. Použitím přípravků Cif zanecháte čištěné povrchy krásně zářivé a Vaše domácnost rázem ožije.

Návod na použití: Pomocí navlhčené utěrky naneste na čištěný povrch, poté lehce setřete a omyjte vodou.

Bezpečnostní varování: Upozornění: Nepoužívejte na linoleum, kůži a textil a vyhýbejte se dlouhodobému kontaktu s lakovaným dřevem a hliníkem. Před použitím na citlivé povrchy a materiály, na jakékoliv nové nebo atypické povrchy, lakované povrchy a hliník: vyzkoušejte nejdříve na malé nenápadné ploše, následně důkladně opláchněte vodou a vyhýbejte se silnému čištění.

Složení

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky Bělící činidla na bázi chloru Neiontové povrchově aktivní látky Mýdlo Parfum

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK