• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Ehrmann High Protein nápoj Banán

250 ml
47,90 Kč 191,60 Kč/l
Země původu: Německo,

Proteinový nápoj s příchutí banánu a nízkým obsahem tuku.

High Protein je vyrobený z odtučněného mléka, ve kterém naleznete jemnou a lehkou chuť banánu. Je navíc zdrojem bílkovin, má nízký obsah tuku a je bez laktózy. Ať už jste tedy sportovci nebo jen nemáte čas na pořádný oběd, dopřejte si tento proteinový nápoj, který vás plně zasytí a zároveň vám dodá spoustu energie.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Před použitím protřepat. 

O výrobci

Společnost Ehrmann se ohlíží na svoji dlouholetou tradici již od roku 1920. Do sortimentu tohoto mlékárenského podniku patří jogurty a smetanové dezerty značek High Protein, Grand Dessert, Pacholík, Babiččin jogurt, Almighurt a LACTO Zero.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. Po vyndání z chladícího prostoru je nezbytné výrobek co nejdříve zkonzumovat.

Výrobce

Ehrmann AG                     
Hauptstraße 19
877 70 Oberschönegg
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.