-23 %

Sensodyne Rapid zubní pasta s fluoridem

75 ml
Trvale výhodná cena %
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l129,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Proč používat Sensodyne Rapid?
Protože vede k rychlé úlevě od bolesti citlivých zubů a pomáhá zabraňovat jejímu návratu. Při čištění zubů 2x denně vytváří přetrvávající ochranu od bolesti citlivých zubů. Obnovuje přirozenou bělost skloviny a snižuje tvorbu skvrn.

Co je citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud dojde k odhalení zuboviny, která je pod sklovinou a dásněmi. Při kontaktu s teplým nebo studeným, sladkým nebo kyselým, anebo při kontaktu se zubním kartáčkem, může dojít ke stimulaci nervu, která způsobí krátkou ostrou bolest.

Příčina citlivých zubů - Mikroskopické otvory v zubovině - Rychle působící složení - Rychle buduje ochrannou bariéru - Rychlá úleva od bolesti

Sensodyne Rapid přináší klinicky ověřenou rychlou úlevu od bolesti citlivých zubů. Unikátní formule rychle buduje ochrannou bariéru na citlivých místech zubů. Každým pohybem zubního kartáčku poskytuje rychlou úlevu a vytváří přetrvávající ochranu.

Zubní lékaři doporučují značku Sensodyne.

Příprava a použití: Vždy postupujte podle návodu na obale. Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud jsou konce obalu poškozené.

UPOZORNĚNÍ A VAROVÁNÍ Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo všeobecným lékařem. Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají, nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat.

Složení

Glycerin
PEG-8 Hydrated silica Pentasodium triphosphate Aroma Sodium lauryl sulfate Titanium dioxide Carbomer Stannous fluoride Cocamidopropyl betaine Sodium saccharin Sodium fluoride Limonene Obsahuje fluorid cínatý 0,454% w/w, fluorid sodný 0,0721% w/w (1450 ppm F)