• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Corega Max Control Fixační krém bez příchuti

40 g
139,90 Kč 3 497,50 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Corega Max Control lepším, dokonalejším způsobem* kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin a celodenní pevnou fixaci zubní náhrady. *ve srovnání se standardním krémem, jako je Corega Extra silný krém

Přesná tryska umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu.

Použití

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. V případě potřeby použijte krému více. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Pokud k tomu dojde, použijte příště menší množství přípravku. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady a zabránění pronikání jídla pod náhradu nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému:

1. Vyčistěte a osušte zubní náhradu.
2. Naneste krém podle schématu, ne příliš blízko k okrajům zubní náhrady. a. Horní zubní náhrada: Naneste dlouhý souvislý proužek. Naneste dva kratší proužky do středu zubní náhrady. b. Dolní zubní náhrada: Naneste dlouhý proužek. c. Částečná zubní náhrada: Naneste dva kratší proužky.
3. Před vložením zubní náhrady si vypláchněte ústa.
4. Přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.

Postup při vyjmutí náhrady:

1. Vypláchněte si ústa vodou.
2. Pomalu vyjměte zubní náhradu pomocí kývavého pohybu.
3. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.
4. Použijte čistící tablety Corega, abyste důkladně vyčistili zubní náhradu, poté opláchněte vodou.

O výrobci

Společnost GSK je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc., která sídlí v Londýně. GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Někteří uživatelé mohou být citliví nebo mít alergii na tento přípravek. Pokud zaznamenáte alergickou reakci nebo pocit nepohodlí, okamžitě přestaňte krém používat. Při běžném používání dle návodu může dojít k polknutí malého množství přípravku, které není škodlivé. Špatně padnoucí zubní náhrada může poškodit vaše zdraví. Navštěvujte proto pravidelně svého zubního lékaře. Udržujte víčko i hrdlo tuby suché, abyste zabránili jeho ucpání.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healtcare Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c
140 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Calcium/sodium PVM/MA Co-polymer
Petrolatum Cellulose gum Parrafinum liquidum