• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Attitude BIO Dětský 100% minerální opalovací krém SPF 30 pro suchou a atopickou pokožku, bez vůně

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Přírodní minerální opalovací krém pro děti, který vytvoří lehkou bariéru na jemné dětské pokožce, která účinně chrání před UVA i UVB zářením. Pokožka je tak chráněna před negativními vlivy slunečního záření, a to bez kontaktu se škodlivými látkami či chemikáliemi, které opalovací krémy často obsahují. 

Krém je lehce roztíratelný a nezanechává bílý film.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Aplikujte 15 minut před pobytem na slunci a opakujte každé 2 hodiny. 

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Nedoporučuje se používat u dětí mladších než 6 měsíců.

Objeví-li se vyrážka, přestaňte používat a konzultujte s lékařem. Zabraňte kontaktu s očima. 

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Složení

Active ingredient : Zinc oxide (20%) Inactive or non-medicinal ingredients: Aqua, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, avena sativa (oat) kernel flour, glyceryl isostearate, glyceryl stearate, C10-18 triglycerides, glycerin, polyhydroxystearic acid, ethylhexylglycerin, caprylyl glycol, xanthan gum, sodium gluconate.