Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Částečné předpřipravená směs quinoi a pšeničného bulguru je ideální produkt zejména pro ty, kteří nemají zrovna čas vařit. Stačí přidat bylinky (petrželku, mátu), šťávu z citrónu, rajčata, cibulku, olivový olej, sůl a pepř a lehký oběd je na světě.

Všechna hotová jídla označená logem EAT WELL byla navržena nutričními specialisty tak, aby vyhovovala zásadám zdravého stravování a obsahovala vyvážený poměr bílkovin a sacharidů.

Použití
 Směs můžete podávat také teplou. V sáčku udělejte malý otvor a položte ho na talíř vhodný do mikrovlnné trouby. Ohřívejte v mikrovlnné troubě 60 sekund na 750 W nebo 50 sekund na 850 W. Po dokončení přípravy nechejte na 30 sekund odstát. Znovu neohřívejte.

O výrobci 
Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální módní značka a oděvní firma, sídlící v Londýně ve Velké Británii. Mimo oblečení se také zaměřuje na prodej potravin a domácích doplňků. Společnost má přes 700 prodejen ve Spojeném království a přes 300 prodejen ve více než 40 zemích světa.

Skladování
Uchovávejte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce
Marks and Spencer Czech Republic a.s
Jemnická 1138/1, 
14000 Praha 4

Složení

Vařený bílý merlík44 %
Pitná voda
Bílý merlík
Vařený pšeničný bulgur39 %
Pitná voda
Pšeničný bulgur
Lepek
Vařený červený merlík14 %
Quinoa
Pitná voda
Červený merlík
Slunečnicový olej

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota786 kJ/187 kcal
Tuky3.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy28.9 g
z toho cukry1.1 g
Bílkoviny6.7 g
Sůl0.1 g
Vláknina4.6 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Může obsahovat stopy:
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.