Neutrogena Hydro Boost Ultrahydratační tělový krém

400 ml
219,90 Kč 549,75 Kč/l
Země původu: Řecko,

Popis produktu

Nový Neutrogena® HydroBoost® Ultrahydratační tělový krém přináší pokročilé zkušenosti s hydratací pleti i do péče o pokožku těla pro klinicky prokázanou pružnější a zářivější pokožku.
Osvěžující a mimořádné lehké gelové složení s kyselinou hyaluronovou, která má ve vodě schopnost vázat až 1000 násobek své váhy. Pomáhá uzamykat vlhkost uvnitř pleti, kde ji postupně uvolňuje, a udržuje tak pleť nepřetržitě hydratovanou.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Glycerin Isopropyl palmitate Petrolatum Cetyl alcohol Dimethicone Sodium hyaluronate Ethylhexylglycerin Caprylyl glycol Cetearyl olivate Sorbitan olivate Carbomer Sodium polyacrylate Sodium hydroxide Tocopherol Phenoxyethanol Parfum CI 42090